Prindi see leht

Mahekogumik

Teaduselt mahepõllumajandusele 2022

Ilmunud on viies mahetootjatele ja teistele huvilistele suunatud eelretsenseeritud artiklite kogumik "Teaduselt mahepõllumajandusele 2022", kus tutvustatakse aastatel 2019-2022 läbi viidud mahepõllumajandusealaste uuringute tulemusi. 

Kogumikus on 18 eestikeelset lühiartiklit. 

Kogumiku andis välja Eesti Maaülikooli Mahekeskus, toetab Euroopa Liit.

Teaduselt mahepõllumajandusele 2019

Ilmunud on neljas mahetootjatele ja teistele huvilistele suunatud eelretsenseeritud artiklite kogumik "Teaduselt mahepõllumajandusele 2019", kus tutvustatakse aastatel 2017-2019 läbi viidud mahepõllumajandusealaste uuringute tulemusi. 

Kogumikus on 26 eestikeelset lühiartiklit. 

Kogumiku andis välja Eesti Maaülikooli Mahekeskus, toetab Euroopa Liit.

Teaduselt mahepõllumajandusele 2017

Ilmunud on kolmas mahetootjatele suunatud eelretsenseeritud artiklite kogumik
"Teaduselt mahepõllumajandusele 2017".

Kogumik anti välja mahekonverentsi "Mahepõllumajandus ja keskkond" raames ja selles tutvustatakse aastatel 2014–2017 Eestis läbi viidud mahepõllumajanduse alaste uuringute tulemusi.

Kogumikus on 29 eestikeelset lühiartiklit. 

Kogumiku andis välja Eesti Maaülikooli Mahekeskus, toetab Euroopa Liit. 

Teaduselt mahepõllumajandusele 2014

Kogumik "Teaduselt mahepõllumajandusele" annab ülevaate Eestis tehtavast mahepõllumajanduslikust uurimustööst.Trükises on 23 eestikeelset lühiartiklit, mis tutvustavad teadusuuringute tulemusi, lisaks saab lugeda teaduse tulekust mahepõllumajandusse ja Eesti mahepõllumajanduse hetkeolukorrast. 

Kogumik anti välja konvrentsi "Eesti mahepõllumajands täna ja tulevikus" raames, millega tähistati ka mahepõllumajanduse 25. aastapäeva Eestis.

Kogumiku väljaandja on Eesti Maaülikooli Mahekeskus.

Teaduselt mahepõllumajandusele 2012

Konverentsi "Mahepõllumajanduse arengusuunad - teadusel mahepõllumajandusele" raames projekti BERAS Implemetation toel välja antud kogumik "Teaduselt mahepõllumajandusele" sisaldab lühiartikleid Eestis läbiviidavatest mahepõllumajanduse teadusuuringutest. Kogumik on suunatud mahetootjatele jt huvilistele.