Prindi see leht

Maheklubi

Mahestipendium 2014

Eesti Maaülikooli Mahekeskus kuulutab välja 2014. aasta stipendiumikonkursi mahepõllumajandust käsitlevate uurimustööde premeerimiseks. Sel aastal premeeritakse parimat bakalaureusetööd 150 euroga, parimat magistritööd 200 euroga ja ühte kuni 35-aastast noorteadlast teaduspublikatsioonide eest 300 euroga. Esimest korda premeeritakse ka EMÜ üliõpilast ja/või töötajat parima avaldatud eestikeelse populaarteadusliku artikli eest 100 euroga. Stipendiumile saavad kandideerida Eesti Maaülikooli bakalaureuse- või magistriõppe lõpetanud, kes on kaitsnud mahepõllumajanduse tee...

Infopäev "Haljasväetised mullaviljakuse ja saagikuse parandamiseks

SA Eesti Maaülikooli Mahekeskus kutsub mahetootjaid tasuta infopäevale „Haljasväetised mullaviljakuse ja saagikuse parandamiseks“ 23. juulil 2014 Tartumaal EMÜ Mahekeskuses. Haljasväetistel on oluline roll taimetoitainete varu suurendamisel ja nende kadude vältimisel mullas. Just on saabumas aeg, kus koristusjärgselt on oluline katta maa talviste haljasväetistest vahekultuuridega.